EPNet 2016 - Electrical Power Networks

Katedra Energoelektryki Politechniki Wrocławskiej W5/K2:

Politechnika Wrocławska

Institute of Power Engineering and Control Systems of Lviv Polytechnic National University:

Politechnika Lwowska / Lviv Polytechnic National University

przy współpracy z
Wrocławskim Oddziałem
Stowarzyszenia Elektryków Polskich:

Wroclaw University of Technology

Wysyłanie/zgłoszenie referatu

Termin nadsyłania pełnych tekstów referatów: 19.08.2016r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do nadsyłania referatów na konferencję EPNet 2016. Wszystkie nadesłane zgłoszenia zostaną ocenione przez recenzentów wskazanych przez Komitet Naukowy, a następnie do autorów zostanie wysłana informacja o ostatecznym przyjęciu referatów (31.08.2016). Pełne teksty referatów powinny zostać dostarczone do Organizatorów nie później niż 19.08.2016r.

Preferowanym sposobem zgłaszania referatów jest skorzystanie z internetowego systemu obsługi konferencji.

Więcej informacji na temat formy i sposobu zgłoszenia referatu zawiera sekcja Dla Autorów.

Wejście do systemu obsługi konferencji EPNet 2016 -->> System obsługi konferencji EPNet 2016

W przypadku wystąpienia problemów z obsługą internetowego systemu obsługi konferencji prosimy o kontakt epnet2016@pwr.edu.pl.

Spośród referatów zaprezentowanych podczas konferencji Komitet Naukowy wybierze najlepsze z nich i skieruje je do wydrukowania w wybranych krajowych czasopismach z listy czasopism punktowanych MNiSzW. Będą one również umieszczone w bazie IEEE Xplore Digital Library.

Zainteresowanych zorganizowaniem ekspozycji reklamowej, sponsorowania oraz innych form wsparcia konferencji prosimy o kontakt z sekretariatem konferencji.

Technical co-sponsor:

IEEE

Partnerzy EPNet 2016:

Miejsce Konferencji:

Konferencja odbyła się w Ośrodku Konferencyjno-Szkoleniowym "Radość" Politechniki Wrocławskiej w Szklarskiej Porębie:

www.radosc.wszklarskiej.pl

EPNet 2016 - Radość Szklarska Poręba

EPNet 2016      © 2016 Politechnika Wrocławska Ostatnia aktualizacja: 14.11.2016 / webmaster / 104611

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!